N A T J E Č A J za popunu slobodnih radnih mjesta
Autor: Dalibor Pašić, 21. 12. 2018.

GOSPODARSKA ŠKOLA  ISTITUTO PROFESSIONALE, BUJE, Školski brijeg 1, raspisuje

za popunu slobodnih radnih mjesta

NASTAVNIK STRUČNIH PREDMETA ELEKTROTEHNIKE

-1 zaposlenik m/ž,

na nepuno vrijeme od 38 sati tjednog rada, neodređeno radno

NEODREĐENO VRIJEME

SPREMAČICA

-1 zaposlenik m/ž,

na puno, neodređeno radno vrijeme za 40 sati tjednog radnog vremena

NEODREĐENO VRIJEME

Na oglašena radna mjesta po natječaju  mogu se javiti osobe oba spola.

Uz  pismenu prijavu treba priložiti:

-     prijavu na radno mjesto po natječaju

-     životopis

-     diplomu o stečenoj stručnoj spremi u izvorniku ili neovjerenom presliku

-     domovnicu i rodni list u neovjerenom presliku

-     uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za

kaznena djela iz članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 3 mjeseca (preslik)

-     potvrdu ili elektronski zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje stažu osiguranja (preslik)

Potrebne dokumente kandidati dostavljaju isključivo u preslikama, koje se neće vraćati.

Nakon odabira kandidata, a prije potpisivanja ugovora o radu, odabrani kandidat će dostaviti originale dokumenata ili ovjerene preslike.

Poslodavac zadržava pravo testiranja prijavljenih kandidata.

Kandidati, koji mogu ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju, pod jednakim uvjetima, prema posebnim zakonima, dužni su u prijavi pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju uvjeta natječaja i dokaze o pravu na prednost pri zapošljavanju.

Popis dokaza iz članka 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ( Narodne novine 121/2017.) potrebnih za ostvarivanje prava na prednost pri zapošljavanju nalazi se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje//Popis%20dokaza%20za%20 ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

Uvjeti za radno mjesto: Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi  (N.N. 87/08.; 86/09.; 92/10.; 105/10.-ispr.; 90/11.; 16/12.; 86/12.; 94/13., 155/14.,7/17. i 68/18.), Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu  (N.N. 1/96. i  80/99.).

Prijave s potrebnom dokumentacijom dostaviti na adresu: Gospodarska škola Istituto professionale, 52460 Buje, Školski brijeg 1 s naznakom „za natječaj“.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Natječaj je otvoren petnaest (15) dana od dana objave na oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Zavoda za zapošljavanje Umag i oglasnoj ploči i mrežnim stranicama Gospodarske škole Istituto professionale, Buje.

Buje, 21. prosinca 2018.