NATJEČAJ za predavače u programu obrazovanja odraslih u školskoj 2013./2014. godini
Autor: Ivančica Sabadin, 31. 10. 2013.

GOSPODARSKA ŠKOLA ISTITUTO PROFESSIONALE, BUJE, Školski brijeg 1, objavljuje

N A T J E Č A  J

za predavače u programu obrazovanja odraslih u školskoj 2013./2014. godini

Temeljem Zakona o obrazovanju odraslih (N.N. 17/2007.) raspisuje se natječaj za predavače u programu obrazovanja odraslih:

1. PREDAVAČI ZA PREDMETE: hrvatski jezik, engleski jezik,  talijanski  jezik, francuski jezik, njemački jezik, tjelesna i zdravstvena kultura, računalstvo, matematika, fizika, biologija, povijest i kulturna povijesna baština, geografija, vjeronauk, etika, psihologija i bonton, politika i gospodarstvo

2. PREDAVAČI STRUČNIH PREDMETA U SEKTORU: Turizam i ugostiteljstvo; Elektrotehnika i računalstvo; Osobne, usluge zaštite i druge usluge; Strojarstvo, brodogradnja i metalurgija, Ekonomija,trgovina i poslovna administracija.

Na oglašena  mjesta natječaja  mogu se javiti osobe oba spola.

Uz  pismenu prijavu na natječaj treba priložiti:

-     prijavu na mjesto po natječaju

-     diplomu o stečenoj stručnoj spremi u presliku

-     domovnicu  i rodni list u presliku

-     životopis

Predavači u programu obrazovanja odraslih angažirati će se temeljem ugovora o djelu za nastavnu 2013./2014. godinu, a broj sati nastave biti će sukladan broju prijavljenih kandidata i obliku obrazovanja u koji se upisuju.

Uvjeti za natječaj sukladni su Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N.N.87/08., 86/09,92./2010., 105/2010. i 90/2011., 16./12. , 86/12., 126./2012. i 94/2013) i Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju nastavnika u srednjem školstvu (N.N. 1/96. i  80/99.).

Prijave slati na adresu: Gospodarska škola Istituto professionale, 52460 Buje, Školski brijeg 1, s naznakom „Za natječaj“.

Natječaj je otvoren  8 dana od dana objave na oglasnoj ploči Zavoda za zapošljavanje, Umag.

Preuzimanje natječaja u .pdf obliku