Objavljene konačne ljestvice poretka u jesenskome upisnom roku!
Autor: Ivančica Sabadin, 29. 8. 2013.

Danas u 12.00 sati objavljene su konačne ljestvice poretka u jesenskome upisnom roku. Time su kandidati svrstani na ljestvicu poretka nekih od prijavljenih obrazovnih programa ostvarili pravo upisa u taj program. Kraj obrazovnoga programa u koji su kandidati ostvarili pravo upisa u stupcu Pravo upisa stoji riječ Da.

Kandidati su brisani sa svih ostalih ljestvica poretka i tamo ne zauzimaju upisno mjesto (-).

Svi kandidati koji su ostvarili pravo upisa u ljetnome i jesenskome upisnom roku 2. rujna dolaze u srednju školu s upisnicom koju mogu preuzeti na svom sučelju pod Moj odabir/Dohvati upisnicu (uz program na kojemu je ostvareno pravo upisa).
Ovdje su iznimka jedino kandidati kojima je uvjet za upis u određeni program liječnička svjedodžba medicine rada i/ili ugovor o naukovanju, što kandidati mogu provjeriti na svom sučelju Moji rezultati/Detaljno. Navedeni kandidati tu dokumentaciju moraju dostaviti srednjoj školi do 30. kolovoza i škola im to mora označiti u sustavu. Nakon što srednja škola označi da je dokumentacija dostavljena i ti će kandidati moći preuzeti upisnicu sa svoga sučelja.

Čestitamo svim kandidatima koji su ostvarili pravo upisa u I. razred srednje škole!

Izvor: www.upisi.hr