Objavljene konačne ljestvice poretka
Autor: Ivančica Sabadin, 9. 7. 2013.

Dana 8. srpnja u 12.00 sati ljestvice poretka postale su konačne. Time su kandidati svrstani na ljestvicu poretka nekih od prijavljenih programa ostvarili pravo upisa u taj program.

Učenici prvi puta dolaze u školu 2. rujna s upisnicom koju će moći preuzeti iz sustava NISpuSŠ.

Molimo kandidate kojima je uvjet za upis u određeni program liječnička svjedodžba medicine rada i/ili ugovor o naukovanju, što kandidati mogu provjeriti na svom sučelju Moji rezultati/Detaljno, da navedenu dokumentaciju dostave srednjoj školi u razdoblju od 8. do 18. srpnja te od 19. do 21. kolovoza.

Samo kandidati koji se nisu uspjeli upisati u ljetnom upisnom roku mogu konkurirati na jesenskom upisnom roku. Bit će moguće prijaviti samo obrazovne programe za koje upisna kvota u ljetnomu roku nije popunjena. Obrazovne programe u jesenskom roku bit će moguće prijaviti od 19. kolovoza.

Svi su rokovi dostupni u Kalendaru u publikaciji 'Idemo u srednju!'.

Izvor: www.upisi.hr