Sportski dan
Autor: Ivančica Sabadin, 13. 5. 2013.

Svake godine u mjesecu svibnju organizira se sportski dan. Ove godine izgledalo je da nećemo imati sreće, barem što se vremena tiče. Dan ranije, kiša je pljuštala i malo je nedostajalo da se cijela priča odgodi.  No, ujutro se vrijeme proljepšalo i već od 8 sati, na terenima u Katoru,  počele su se okupljati grupice učenika i profesora.  Program je započeo dodjelom priznanja  svim učenicima koji su tijekom školske godine postigli zavidne rezultate na međužupanijskim i državnim natjecanjima. Slijedile su pohvale za  učenike koji  su se istaknuli  svojim trudom i zalaganjem u raznim aktivnostima tijekom školske godine. Istaknuto je kako je svatko od njih zaslužan što je Gospodarska škola, i ove godine, jedna od najboljih strukovnih škola u Republici Hrvatskoj!

U nastavku su slijedila sportska natjecanja. Bilo je lijepo vidjeti učenike i profesore kako se bore za pobjedu u nogometu, rukometu i ostalim sportskim aktivnostima. Poneki su potražili zaklon u obližnjim kafićima gdje su uz jutarnju kavu uživali u lijepom umaškom jutru.

Kako je sportski dan prilika da učenici i profesori provedu vrijeme zajedno u jednom drugačijem ambijentu od onog svakodnevnog,  to su ovakvi dani uvijek lijepo osvježenje u životu škole!

M.Č.