Međužupanijsko natjecanje za instalatere kućnih instalacija
Autor: Ivančica Sabadin, 16. 3. 2020.

12. ožujka 2020. u Obrtnoj tehničkoj školi Split je održano 2. Međužupanijsko natjecanje učenika srednjih škola u disciplini Kućne instalacije.

Na natjecanju su sudjelovali učenici iz Buja, Rovinja, Rijeke, Zadra, Šibenika, Sinja, Splita, Metkovića i Dubrovnika. S obzirom na novonastalu situaciju s Corona virusom na natjecanje nisu stigle ekipe iz Labina, Obrovca i Metkovića.

Samim sudjelovanjem na Međužupanijskom natjecanje već su svi pobjednici, ali su najbolji od najboljih pohvaljeni i primjereno nagrađeni za svoj uspjeh, te stekli prohodnost na Državno natjecanje.

Našu školu su predstavljali učenici 2.D razreda Srđan Milojević i Dino Jahović pod vodstvom i mentorstvom nastavnika Zdenka Stjepanovića i osvojili su 5. Mjesto.