PRIOPĆENJE UČENICIMA
Autor: Ivančica Sabadin, 18. 11. 2019.

Poštovani učenici,

Dana 19. studenog 2019. godine, u vrijeme održavanja štrajka dijela prosvjetnih djelatnika, nastava će se organizirati po modificiranom rasporedu.

Učenici 2.B, 2.C, 3.C i 2. D upućuju se na praktičnu nastavu kod majstora gdje imaju ugovor o naukovanju a ostali učenici dolaze redovito na nastavu.

Molim sve učenike da redovito dođu na nastavu, kako ne bi gubili nastavne sate i iste ne bi morali nadoknađivati tijekom odmora za učenike u zimskom ili ljetnom periodu!

Učenici su u obvezi doći na nastavu i za svaki predmet s potrebnim priborom za taj dan!

Ravnatelj:

Milivoj Gospić, prof.