Z A P I S N I K s roditeljskog sastanka
Autor: Dalibor Pašić, 24. 1. 2019.

ZAPISNIK S RODITELJSKOG SASTANKA 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda

Maturalna ekskurzija održanog, 22. siječnja 2019. godine u 17 sati.

Nazočni: predstavnik agencije Artik d.o.o. iz Umaga

Razrednici: Saša Stiković, Manuel Žužić, Lucija Krizmanić, Gordana Bagarić Roditelji učenika 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda, sveukupno 38

Dnevni red:

1. Informacije o maturalnoj ekskurziji

2. Razno - pitanja

Ad1) Predstavnik agencije Artik d.o.o. iz Umaga predstavio dogovoreni plan i program maturalne ekskurzije u Beč, Bratislavu i Prag. Nazočnim roditeljima kazao detaljnije informacije glede ugovora, potpisivanja istog, načina plaćanja, cijene, ekstra paketa itd.

Predstavnik agencije također objasnio pravila ponašanja maloljetnih te punoljetnih učenika, zatim je obavijestio nazočne o osiguranju otkaza putovanja, zdrastvenog te putnog osiguranja. Također obavijestio nazočne o mogućnosti povrata novca od strane osiguravajuće kuće u slučaju bolesti i sličnih situacija. Roditelji obaviješteni o načinu ispunjavanja ugovora te potpisivanju istog.

Predstavnik agencije je pozvao nazočne da se u slučaju bilo kakve nejasnoće obrate agenciji telefonski ili osobnim dolaskom.

Nakon informacija o putovanju usljedila su pitanja nazočnih glede preporuka za đeparac, broja žiro računa agencije, telefonskih kontakata.

Roditeljski sastanak završen je u 17,55 sati.

Predsjednik Povjerenstva: Saša Stiković

Buje, 22. siječnja 2019. godine