Z A P I S N I K s otvaranja ponuda po javnom pozivu
Autor: Dalibor Pašić, 5. 12. 2018.

Školski brijeg 1, Buje

ZAPISNIK

S otvaranja ponuda po javnom pozivu
održanog, 3. prosinca 2018. godine u 13,30 sati
Nazočni: ravnatelj Milivoj Gospić, prof.
Razrednici: Saša Stiković, Manuel Žužić, Gordana Bagarić, Lucija Krizmanić
Predstavnici roditelja: Sanja Jakovljević, Meri Franičević Gorjan, Martina Rahmanović
Predstavnici učenika: Patrik Jakovljević, Mihael Fintić, Tin Dragić, Lara Rahmanović
Predstavnici agencije: Denis Kramarić, Speranza d.o.o. Zagreb

Dnevni red:
1. Otvaranje ponuda turističkih agencija pristiglih na temelju javnog poziva objavljenog na mrežnim stranicama Gospodarske škole Buje dana 13. studenog 2018. godine.
2. Izbor najpovoljnije ponude.

Ad1) Predsjednik Povjerenstva konstatira da su pristigle ponude zaprimljene na vrijeme. Pristupa se otvaranju ponuda pristiglih na javni poziv objavljen na web stranicama škole dana 13. studenog za destinaciju Graz – Bratislava – Prag – Beč. Na javni poziv pristigle su četiri ponude i to agencija:
ARTIK d.o.o. iz Umaga
SPERENZA d.o.o. iz Zagreba
ZEATOURS d.o.o. iz Pule
VIA d.o.o. iz Rijeke

Predsjednik Povjerenstva javno čita ponude. Nakon pregleda ponuda Povjerenstvo konstatira da su ponude u skladu s postavljenim uvjetima.

Ad2) Jednoglasnom se odlukom nazočnih pozivaju predstavnici agencija Artik d.o.o. iz Umaga, Speranza d.o.o. iz Zagreba te Via d.o.o. iz Rijeke na roditeljski sastanak na kojem će se predstaviti programi te izvršiti izbor agencije za organizaciju izvanučioničke nastave 2.b, 2.c., 2.d i 3.a razreda. Roditeljski sastanak održat će se u utorak 11. prosinca 2018. godine s početkom u 17 sati. Nije uzeta u obzir ponuda turističke agencije ZeaTours d.o.o. iz Pule zbog manjka navedene kategorizacije smještaja te najskuplje ponuđene cijene aranžmana.
Sastanak Povjerenstva završio je u 14,10 sati.

U Bujama, 3. prosinca 2018.
Predsjednik Povjerenstva:
Saša Stiković