NATJECANJE U ČITANJU „ČITANJEM DO ZVIJEZDA“
Autor: Ivančica Sabadin, 30. 11. 2016.

Na prvoj razini natjecanja „Čitanjem do zvijezda“ učenici 4.a Nikolina Anastasijevski i Natan Radetić postigli  su velik uspjeh plasirajući se u sam vrh ljestvice.  Natjecanje je održano u petak, 25. studenoga. U on-line kvizu, koji su istodobno rješavali u svojim školama svi prijavljeni kandidati, trebalo je riješiti pedeset pitanja koja se odnose na dva pročitana djela: „Dnevnik jedne narkomanke“ i „Patnje mladog Werthera“. Od preko 350 učenika koji idu u sljedeći krug natjecanja, Nikolina dijeli 4. mjesto s 92% točnih odgovora, a Natan 8. mjesto s 82% točnih odgovora.

Slijede pripreme za drugi krug koji će se održati u veljači!
Čestitke Nikolini i Natanu!!!