Županijsko natjecanje iz talijanskog jezika
Autor: Ivančica Sabadin, 16. 3. 2016.

Nakon provedenog školskog Natjecanja održanog 26. siječnja 2016. godine iz talijanskog jezika, učenici 3.a razreda plasirali su se na prva četiri mjesta na konačnoj ljestvici s najboljim rezultatima. Erik Brečević, Natan Radetić, Adam Labinjan i Andrea Krt ostvarili su više nego izvrsne rezultate. Na županijskom Natjecanju koje je održano 1.ožujka u Osnovnoj školi Mate Balote u Bujama otišli su u pratnji mentorice Nevenke Vidović, prof.  U kategoriji strukovnih škola četiri elektrotehničara  postigla su sljedeće rezultate: Natan Radetić, 3. mjesto, Adam Labinjan 6. mjesto, Erik Brečević 10. mjesto i Andrea Krt 12. mjesto. Moramo reći da nije bilo lako, konkurencija je bila velika a ekipi je bilo prvi put, možemo reći da smo bogatiji  za još jedno iskustvo. Čestitamo na postignutim rezultatima!