IZLET U ZAGREB
Autor: Ivančica Sabadin, 18. 12. 2015.

Dana 8. prosinca, dok je većina učenika pospano hodala prema ulazu u školu, na parkiralištu škole sedamdesetak je učenika zauzimalo strateške pozicije u autobusu i kombiju na početku jednodnevnog posjeta glavnom gradu Republike Hrvatske – Zagrebu. Tijekom vožnje do Zagreba, profesorica povijesti, Anamarija Kurelić , održala je kratko predavanje o povijesnom razvoju grada te uputila učenike u najznačajnija mjesta u Zagrebu koja vrijedi posjetiti. Po dolasku u Zagreb, najprije smo otišli u Arena centar, a nakon toga smo posjetili Muzej iluzija u Ilici gdje smo se dobro proveli uživajući u zanimljivim eksponatima. Nakon toga je slijedilo slobodno vrijeme za razgledavanje Gornjeg grada i obilazak trgovina i restorana, nakon čega smo se svi zajedno pješice uputili do Branimir centra gdje smo pogledali 3d projekciju filma „Igre gladi: Šojka rugalica, 2. dio.“. Zadovoljni lijepo provedenim danom i ugodnim druženjem, puni dojmova i pomalo umorni, vratili smo se kući u kasnim večernjim satima.