Predstavljanje projekta Čarobna Bujština
Autor: Ivančica Sabadin, 3. 6. 2015.

Danas 3.06.2015. konačno izlazi Čarobna Bujština, turistički vodič kojeg su samostalno izradili učenici 2.A razreda usmjerenja Turistička gimnazija. Kao što već sigurno znate, projekt je to kojeg su naši učenici ostvarili u sklopu javnog poziva Promocija i jačanje kompetencija strukovnih zanimanja za turizam 2015. Ministarstva turizma RH, a vodič će  se dijeliti u Turističkim zajednicama Bujštine. Svečano predstavljanje vodiča upriličiti će se 08.06.2015. u foyeru Pučkog otvorenog učilišta u Bujama s početkom u 19:00 sati te će se tom prigodom ujedno i otvoriti i foto izložba u svrhu predstavljanja fotografija naših učenika koje su nastale na terenu tijekom prikupljanja građe za vodič. Stoga pozivamo sve zainteresirane da nam se pridruže 08.06. u 19:00 sati kako bi podržali ovaj izuzetan projekt naših učenika!

A dok čekate prolistati svoj primjerak Čarobne Bujštine, njegov sadržaj možete pogledati i ovdje