Svečana dodjela svjedodžbi o završnom ispitu
Autor: Ivančica Sabadin, 11. 7. 2014.

I ove su godine svjedodžbe o završnom ispitu u Gospodarskoj školi u Bujama, svečano podijeljene u školskom praktikumu. Učenici završnih razreda, osim svjedodžbi, primili su niz zahvalnica i priznanja za sudjelovanje u različitim natjecanjima, smotrama i školskim aktivnostima.
Proglašeni su učenici generacije; u kategoriji trogodišnjeg obrazovanja – Ana Jurišić, a u kategoriji četverogodišnjeg obrazovanja – Leo Benolić. Kriteriji odabira bili su: odličan uspjeh u svim razredima, uzorno vladanje, isticanje u slobodnim aktivnostima, natjecanjima i smotrama.
Ravnatelj škole, prof. Milivoj Gospić posebno je pohvalio učenike i nastavnike škole na postignutom uspjehu u ljetnom roku Državne mature 2013./14.