Enigmatika
Autor: Ivančica Sabadin, 1. 4. 2014.

Još jedna u nizu radionica povodom Dana otvorenih vrata škole!  Zabavna i poučna radionica gospodina Valtera Kvalića, direktora i glavnog urednika časopisa za logičke zagonetke „Logo“, koji je učenicima predstavio svoj rad na području enigmatike, objasnio razliku između klasičnih i logičkih zagonetki, pokazao način rješavanja logičkih zagonetki počevši od jednostavnijeg sudokua do složenijih oblika. Učenici su se s velikim zanimanjem uključili u rješavanje problema. Vjerujemo da će ova radionica potaknuti neke od njih da uplove u čaroban svijet enigmatike!