Leonardo da Vinci 2013
Autor: Ivančica Sabadin, 12. 3. 2014.

Osam učenika 2.D i 3.D (Erik Brčić, Đanluka Banko, David Sirotić, Luka Dejak, Josip Pražen, Lorenzo Klarić, Antonio Barišić, Mateo Pražen) i prof. Milovan Jovanov
nakon poprilične avanture zbog zametenih pruga u Sloveniji i Austriji, zbog čega su morali putovati autobusom do Bischoffena, a ne vlakom kako je bilo predviđeno, kasno navečer stigli su u Leipzig.
Odredište mobilnosti bio je grad Schkeuditz, sjedište ustanove koja je ugostila naše učenike i prof. Jovanova tijekom dvotjedne mobilnosti (2. – 15. veljače).
Programom stručne prakse predviđeno je da naši učenici izrade buggy jednosjed
s električnim pogonom i sustavom na solarno punjenje.
Uz nadzor mentora, naši su učenici veoma profesionalno pristupili radnim zadatcima te su uspješno obavili sve što je programom stručnog usavršavanja bilo predviđeno.

Više informacija