Božićni sajam u Bujama
Autor: Ivančica Sabadin, 13. 1. 2014.

Na Božićnom sajmu u Bujama, održanom 19. i 20. prosinca 2013. sudjelovala je i Učenička zadruga "Brig" Gospodarske škole. Standardna ponuda (sapuni, kreme, dekupaž) upotpunjena je novim proizvodima: veselim kuhačama i istarskim pupama. Dok se velesele kuhače izrađuju od običnih-drvenih kuhača ukrašenih otpadnim tekstilnim materijalom, istarske pupe predstavljaju tradicionalnu istarsku igračku iz davnih razdoblja, kada roditelji nisu imali novca za kupovanje igračaka svojoj djeci. Štandove je pregledavala i Sanitarna inspekcija, ali naš je bio ok! Super!