Prezentacija UZ "Brig" GŠ Buje na Obrtničkom sajmu u Puli
Autor: Ivančica Sabadin, 21. 10. 2013.

Na 16.-tom Obrtničkom sajmu proizvodnog obrtništva u Puli, UZ "Brig" sudjeluje već četvrtu godinu za redom, promovirajući obrazovne profile GŠ Buje i rad učenika-zadrugara. Pored standardne ponude (sapuni, kreme, dekupaž) ove je godine asortiman proširen sa dva nova proizvoda-vesele kuhače i autohtone Istarske pupe. Posjetitelji sajma su sa zanimanjem razgledavali i kupovali naše proizvode (cijene su bile više nego pristupačne) te sa zadovoljstvom promatrali učenike kako se kroz rad i zabavu uče odabranom zanimanju-prodavač.