Sajam Energetike 2013. u Zagrebu
Autor: Ivančica Sabadin, 18. 10. 2013.

Nastavnici i učenici Gospodarske škole posjetili su 2. međunarodni sajam energetike, energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora energije. Sajam su posjetila 42 učenika iz 2d, 2e, 3a, 3d, 3e i 4a razreda.
Sajam je okupio izlagače iz područja obnovljivih izvora energije, energije vjetra, vode, sunca, biomasa; gospodarenje energijom, distribucija i opskrba, gradnja "pametne kuće", rasvjeta, usluge. Sajam je idealno mjesto za razne prezentacije proizvoda i usluga, uspostavu kontakata i stručne posjete i školske ekskurzije.