Šetnja po bujskim brežuljcima
Autor: Ivančica Sabadin, 14. 9. 2013.

13.09.2013. učenici i nastavnici Gospodarske škole obilježili su Dan grožđa u Bujama  i Dan Hrvatskog olimpijskog odbora. Nakon prvog nastavnog sata, učenici i nastavnici okupili su se na Trgu Slobode u Bujama i krenuli prema San Servolu. Pješačili su po stazama pored vinograda i maslinika, te im je nakon 3 kilometra pješačenja poslužena voda za okrijepu. Nakon  kratke stanke nastavili su šetnju preko Vinele do Brola odnosno nakon toga do Buja. Po završetku pješačenja, učenici su se vratili u školu te je održan sat razrednika, te su učenici sedmi sat bili slobodni. Event je završio u 13:00 sati.