Autor: Dalibor Pašić, 5. 12. 2020.

Poštovani učenici i roditelji,

sukladno preporuci Stožera civilne zaštite Grada Buja-Buie, od 7. prosinca do 23. prosinca 2020. godine, nastava u Gospodarskoj školi Istituto professionale Buje, održavat će se na daljinu pomoću informacijsko-komunikacijske tehnologije. Nastava će se u našoj školi održavati kroz virtualne učionice stvorene u aplikaciji Microsoft Teams. Razrednici bi trebali svaki radni dan u virtualnim razredima podsjetiti učenike na dnevni raspored i uputiti ih na sadržaje potrebne za ostvarivanje nastave taj dan. Predmetni nastavnici trebaju i davati upute vezano uz korištenje materijala u udžbenicima te samostalnoga rada učenika. Korisno je i da učenici imaju jasne domaće zadaće kako bi se mogao pratiti njihov rad. Prisustvovanje učenika nastavi prati se kroz njihove aktivnosti u virtualnom razredu. Za sve dodatne informacije učenici i roditelji mogu se obratiti razrednicima.