Podrška Ministarstva znanosti i obrazovanja i najnovije upute
Autor: Ivančica Sabadin, 27. 8. 2020.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je u svrhu podrške svim dionicima sustava, otvorilo pozivni centar i jedinstvenu e-adresu idemouskolu@mzo.hr.

U pozivnom centru svakog će radnog dana od 8,00 do 17,00 na tri telefonske linije biti osigurana podrška vezano uz primjenu Uputa za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.

Linije za podršku dionicima sustava:
- srednje škole i učenički domovi: 01/4594 183.

Upiti se mogu poslati i elektroničkim putem na adresu: idemouskolu@mzo.hr

Hrvatski zavod za javno zdravstvo je u suradnji s Ministarstvom znanosti i obrazovanja 24. kolovoza 2020. godine objavio nove Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2020./2021.