MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE U DISCIPLINI KOZMETIČKA NJEGA
Autor: Ivančica Sabadin, 5. 3. 2020.

U petak,  28. veljače 2020. godine, održano je Međužupanijsko natjecanje u Srednjoj strukovnoj školi bana Josipa Jelačića u Sinju u disciplini kozmetička njega. Nakon prijave svih natjecatelja održan je prigodan program dobrodošlice.

U disciplini kozmetička njega sudjelovale su Strukovna škola Pula, Obrtnička škola Opatija, Gospodarska škola Buje, Srednja strukovna škola Šibenik, Obrtnička škola Split, Obrtnička i tehnička škola Dubrovnik i Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj. Učenice su pred sobom imale složeni zadatak, kojeg su radile u dva dijela. Prvi dio zadatka njega lica obuhvaća ispunjavanje kartona klijenta, tretman lica, bojenje obrva i trepavica, korekciju obrva i pripremu i pospremanje radnog mjesta. Drugi dio zadatka je bila depilacija nogu šećernom pastom. Našu školu u disciplini kozmetička njega  predstavljala je učenica 3. C razreda Elena Radelić, koja je pod vodstvom mentorice Jasmine Baf Radijevac osvojila prvo mjesto i plasirala se na državno natjecanje Worldskills Croatia.

NAŠOJ UČENICI ELENI RADELIĆ I MENTORICI JASMINI BAF RADIJEVAC ŽELIMO PUNO USPJEHA NA WORLDSKILLS CROATIA.