ZAPISNIK : OTVARANJE PONUDA PO JAVNOM POZIVU
Autor: Dalibor Pašić, 23. 1. 2020.

Školski brijeg 1, Buje

Z A P I S N I K

Predmet: OTVARANJE  PONUDA  PO  JAVNOM  POZIVU

Nazočni: Milivoj Gospić, ravnatelj

Razrednici: Iva Juranović, Kristina Rogić, Nevenka Vidović , Zdenko Gospić

Predstavnici roditelja: Samanta Peuško, Sandra Makovac

Predstavnici učenika: Emili Peruško, Ivor Peruško, Mauro Makovac

Predstavnici agencija:  nisu prisunti

Sastanak otvaranja ponuda po javnom pozivu za maturalnu ekskurziju održan je 22.siječnja 2020.godine u 18,00 sati u prostorijama Gospodarske škole.

Dnevni red:

1. Otvaranje ponuda turističkih agencija pristiglih na temelju javnog poziva objavljenog na mrežnim stranicama Gospodarske škole  Buje dana 9.siječnja 2020.godine .
  2. Izbor najpovoljnije ponude

Ad1)       Predsjednik Povjerenstva konstatira da su pristigle ponude zaprimljene na vrijeme. Pristupa se otvaranju ponuda pristiglih  na javni poziv objavljen na web stranicama škole dana 9.siječnja 2020.godine za destinaciju Grčka – Zakynthos. Na javni poziv pristigle su dvije ponude i to agencija:

• A L G A  travel agency  iz  Zagreba
  • S P E R A N Z A d.o.o.  turistička agencija  iz  Zagreba

Predsjednik Povjerenstva nakon otvaranja ponuda, abecednim redom, dijeli primjere ponuda svakom članu i javno  čita. Povjerenstvo kontrolira da li su ponude u skladu s postavljenim uvjetima, broj noćenja, smještaj, broj obroka na bazi polupansiona, vrsta prijevoza, ulaznice,  cijenu aranžmana itd. Od strane turističke agencije Alga pristigla je jedna ponuda dok od strane turističke agencije Speranza pristigle  dvije varijante za maturalnu ekskurziju. Obje agencije su ponudile aranžmane sukladno propozicijama natječaja.

Ad2)       Jednoglasnom se odlukom  nazočnih pozivaju predstavnici agencija ALGA travel agency  iz Zagreba i SPERANZA d.o.o  iz Zagreba na roditeljski sastanak na kojem će se predstaviti programi te izvršiti izbor agencije za organizaciju izvanučioničke nastave 2.b, 2.c, 2.d i 3.a razreda.

Roditeljski sastanak održat će se u srijedu 29.siječnja 2020.godine  s početkom  u 17 sati u prostorijama Gospodarske škole Buje.

Sastanak Povjerenstva završio je u 18,35 sati.

U Bujama, 22.siječnja 2020.

Predsjednik Povjerenstva:

Nevenka Vidović, prof.